Absolwenci


Rok Szkolny 2014/2015

Barański Mateusz, Chrzanowski Marcin, Chrzanowska Monika, Cisowski Mateusz, Dudek Adrian, Gąsior Krzysztof, Jachna Bartłomiej, Jamróz Tomasz, Prokop Wiktoria, Pury Dawid, Turczyn Kamil, Stróżykowski Artur, Szczepanik Wojciech, Wicik Paulina, Margas Maciej, Włódzik Adriana, Włódzik Justyna, Zając Bartosz, Żal Natalia

Wychowawca: Ewa GlandaDSC 0001

DSC_0001

Borkowska Dominika, Borkowska Oliwia, Domoradzki Damian, Domoradzki Bartłomiej, Dumin Bartłomiej, Janduła Karolina, Lipniak Barbara, Literacki Dawid, Łączek Piotr, Łączek Sebastian,Pura Katarzyna, Pura Weronika, Sprawka Agata, Staszczyk Izabela, Staszczyk Sebastian, Synowski Amadeusz,Śpiechowicz Marta, Śpiechowicz Patrycja, Wolniewicz Zbigniew, Ziętal Martyna

Wychowawca: Marta Żal

DSC 0010DSC_0010

Rok Szkolny 2013/2014

Gotowicka Katarzyna, Łowicki Robert, Słoma Magdalena, Smoczek Justyna, Suliga Joanna, Synowska Wiktoria, Drej Hubert, Chrzanowski Kamil, Komisarczyk Przemysław, Lipniak Marta, Lipniak Mateusz, Margas Kacper, Michałek Katarzyna, Pawlik Katarzyna, Słoma Dominik, Sprawka Karolina, Uchrońska Justyna, Witczyk Piotr,Włudzik Kacper.

Barczyński Daniel, Borkowska Wiktoria, Chudobska Kinga, Cieślak Magda, Cisowski Patryk, Gadek Patryk, Gębski Damian, Glanda Piotr, Grabiec Magda, Kapuściak Natalia, Kowal Damian, Lesiak Katarzyna, Miśtalski Arkadiusz, Piotrowska Nina, Strychlski Bartłomiej, Suliga Bartłomiej, Synowiec Patrycja, Wytrych Paulina, Ziarnowski Damian

Wychowawcy: Edyta Hanyż – Prostak i Małgorzata Lipniak

Rok Szkolny 2012/2013

Bańcer Paula, Borkowska Marta, Cieślak Weronika, Czaja Agnieszka, Czaja Sebastian, Dumin dawid, Jasińska Marta, Kapuściak Patryk, Kopera Kamil, Kryczka Mateusz, Lubieniecka Karolina, Łączek Dariusz, Mazur Kinga, Miszkowski Łukasz, Miśtalska Karolina, Niewęgłowska Katarzyna,Piasecki Damian, Potyński Paweł, Pura Natalia, Szałańska Katarzyna,Szczepanik Artur, Szczukocki Piotr, Szymczyk Karolina, Warzyński Oskar, Wojciechowska Weronika, Kryczka Łukasz

Wychowawca: Barbara Herczyńska

Bąk Marcin, Ciszek Kamil, Drej Aleksandra, Florczyk Sylwia, Grabiec Dawid, Grabiec Monika, Grzesiński Dominik, Janus Aneta, Lipniak Mateusz, Łączek Katarzyna, Łączek Sebastian, Łoszek Jakub, Matysiak Daniel,Pikulski Łukasz, Prokop Wiktoria, Synowiec Kamil, Szymczyk Krzysztof, Tkacz Milena, Turczyn Krystian, Turczyn Sebastian, Warszawiak Michał, Włudzik Piotr, Wolniewicz Kinga, Wójcik Michał

Wychowawca: Agnieszka Gębka

Rok Szkolny 2011/2012

Borówka Adrian, Gąsior Radosław, Jambor Klaudia, Ławiński Jarosław, Łowicki Dominik, Margas Agata, Musiał Krystian, Stróżykowski Adam, Szczepanik Patryk, Warzyńska Oliwia, Zug Szymon, Borkowska Katarzyna, Borkowski Tomasz, Borowiecki Paweł, Cisowska Żaneta, Drej Katarzyna, Grot Ewa, Grot Hubert, Klim Monika, Lipniak Aneta, Prokop Angelika, Skrzypek Damian, Smoczek Rafał, Śpiechowicz Agnieszka, Wicik Marta

Wychowawcy: Ewa Glanda i Marta Żal

088198ae-9ed8-459c-a22d-78ca65a4dda5