V Miejsce Dziewcząt w Finale Wojewódzkim

Reprezentacja Dziewcząt Publicznego Gimnazjum w Kluczewsku zajęła V  miejsce w zawodach Finału  Wojewódzkiego w Piłce Siatkowej. Zawody odbyły się  18  maja w  Ostrowcu  Świętokrzyskim. W zawodach uczestniczyło 9 drużyn . Mecze rozgrywane były w trzech  grupach  systemem „każdy z każdym”. W grupie I rywalizowały: PG Kluczewsko, PG Nowa Słupia,  PG nr 1 Sandomierz , w grupie II: PG nr 1 Skarżysko, PG nr 2 Opatów ,  GMS Ostrowiec Świętokrzyski, natomiast w grupie III PG nr1  Włoszczowa, PG nr 9 Kielce […]

XL804846

XXXIX Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 27.04.2016 roku, uczeń 1 klasy Publicznego Gimnazjum w Kluczewsku, Marcin Wójcik reprezentował powiat włoszczowski w eliminacjach OTWP,, Młodzież zapobiega pożarom”, które odbyły się  w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach. 13 powiatów województwa świętokrzyskiego wystawiło swoich najlepszych uczniów z tej dziedziny w trzech kategoriach wiekowych. Po zaciętym boju części pisemnej wyłonionych zostało 3 finalistów, którzy musieli walczyć miedzy sobą o awans do finału. Marcin zdobywając drugie miejsce zapewnił sobie udział w finale centralnym OTWP, który odbędzie się […]


Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej

13 czerwca 2016 roku odbędzie się IV KONKURS PIOSENKI NIEMIECKOJĘZYCZNEJ “Sing mit Freude”. ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORAZ GIMNAZJÓW, KTÓRZY CHCĄ ZAPREZENTOWAĆ SWOJE ZDOLNOŚCI WOKALNE. Regulamin konkursu sing mit freude (aby pobrać kliknij w tytuł powyżej)

Niemcy

Chłopcy PG Kluczewsko zagrają w Finale Województwa

26 kwietnia w hali OSiR we Włoszczowie odbył się jeden z Półfinałów Wojewódzkich w Piłce Siatkowej Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły 4 szkoły: Gimnazjum Nr 1 Jędrzejów, Gimnazjum Nr 1 Włoszczowa, PG Dobromierz i PG Kluczewsko. Grano systemem „każdy z każdym” a wyniki poszczególnych meczów przedstawiają się następująco: Kluczewsko – Jędrzejów 2:0 (25:16; 25:14), Dobromierz – Włoszczowa 2:0, Kluczewsko – Włoszczowa 2:1 (25:14; 22:25; 15:10), Dobromierz – Jędrzejów 0:2, Kluczewsko – Dobromierz 2:0 (25:16; 25:18), Włoszczowa – Jędrzejów 0:2. Zawody z […]

DSC_0026

XL804846

Siatkarki PG Kluczewsko zagrają w Finale Wójewódzkim

25  kwietnia 2015 roku w  Ćmińsku  odbyły się  Półfinały Wojewódzkie   w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W  zawodach wzięły udział  trzy  drużyny gimnazjalne, tj:  z  Ćmińska, Działoszyc i Kluczewska. Nasze dziewczyny  zajęły I miejsce, wygrywając z drużyną z Działoszyc –  25:6; 25:13 oraz z gospodyniami zawodów – 25:19; 25:18. Zajmując I miejsce zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego w/w dyscyplinie. Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawiała  się następująco: I m. PG Kluczewsko, II m. ZS Ćmińsk, III m. PG Działoszyce. Dziewczyny wystąpiły w składzie: Magdalena […]