Wojewódzki Konkurs Historyczny

Trwa kolejna edycja konkursów przedmiotowych w gimnazjum organizowanych przez Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty. Po sukcesie na II etapie do finału konkursu historycznego zakwalifikował się Bartosz Piotrowski. Bartosz 04.03.2016 r. stanie w szranki współzawodnictwa o tytuł najlepszego gimnazjalnego historyka w województwie. Na podkreślenie zasługuje fakt, że jest on dopiero uczniem klasy II i duża część wiedzy, którą musiał sobie przyswoić przygotowując się do II etapu konkursu oraz wszystkie wiadomości do etapu finałowego były są dla niego nowe. Uczniowi życzę powodzenia, a Rodzicom […]

cropped-logo.png

wywiadowka

WYWIADÓWKA

W dniu 4 lutego 2016r. (czwartek) o godzinie 16:00 w Publicznym Gimnazjum w Kluczewsku odbędzie się WYWIADÓWKA. Serdecznie zapraszamy


FC Borycz zwycięzcą V Edycji GKLF

21 stycznia w hali sportowej w Kluczewsku odbyła się V Edycja Gimnazjalnej Kluczewskiej Ligi Futsalu. W tegorocznych rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny: Ganja Team, FC Borycz, Gwardia Obeja, THC TOR. Grano systemem „każdy z każdym” mecz i rewanż a wyniki poszczególnych meczów przedstawiają się następująco: Gwardia Obeja – THC TOR 0:2 (Domoradzki N., Grot Sz.); FC Borycz – Ganja Team 0:0; THC TOR – Ganja Team 1:1 (Szostkiewicz J. – Wicik S.); Gwardia Obeja – FC Borycz 0:6 (Wolniewicz H. […]

DSC_0323

12341367_1217700104911074_2772009069468520552_n

Zwycięstwo naszych chłopców w X Turnieju Gwiazdkowym

11 grudnia w hali sportowej w Kluczewsku odbył się X Gwiazdkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum w Kluczewsku. W rozgrywkach wystąpiły cztery drużyny: PG Dobromierz, PG Secemin, ZSP Nr 2 Włoszczowa i PG Kluczewsko. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” a wyniki poszczególnych meczów przedstawiają się następująco: Dobromierz – Kluczewsko 0:2; Secemin – Włoszczowa 2:1; Kluczewsko – Włoszczowa 1:2; Dobromierz – Secemin 0:2; Secemin – Kluczewsko 0:2; Włoszczowa – Dobromierz 2:0. Tabela Końcowa Turnieju: […]


„Żyję bez ryzyka HIV/AIDS”

24 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie odbył się konkurs pt. „Żyję bez ryzyka HIV/AIDS”. Głownym celem konkursu było podniesienie wiedzy na temat AIDS, oraz kształtowanie postawy tolerancji wobec nosicieli HIV i chorych na AIDS. W konkursie wzięło udział wielu gimnazjalistów ze szkół powiatu włoszczowskiego, w tym trzy uczennice naszego gimnazjum: Kamila Włudzik, Anna Kryczka i Paulina Borówka. Tydzień później – 1 grudnia w Domu Kultury we Włoszczowie odbyło się uroczyste rozdanie nagród poprzedzone częścią […]

hiv

12390844_1219915831356168_868403578800951246_n

X Gwiazdkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum w Kluczewsku

Dziewczęta z Kluczewska najlepsze w Turnieju Gwiazdkowym 15 grudnia w hali sportowej w Kluczewsku odbył się X Gwiazdkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum w Kluczewsku. W rozgrywkach wystąpiły cztery drużyny: PG Dobromierz, PG Secemin, PG Kluczewsko oraz ZPS/PG Kluczewsko, w której to grały dziewczęta ze szkoły podstawowej oraz z klas I gimnazjum.. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” a wyniki poszczególnych meczów przedstawiają się następująco: PG Dobromierz – ZPS/PG Kluczewsko 2:0; PG Kluczewsko – […]