spkluczewsko.na16.pl

Wszystkie informacje dotyczące oddziałów gimnazjalnych publikowane będą na stronie: www.spkluczewsko.na16.pl Serdecznie zapraszamy…


Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018 8:30 – Msza Święta w Kościele pod Wezwaniem Św. Wawrzyńca w Kluczewsku ok. 9:30 – Uroczyste Rozpoczęcie w Szkole Podstawowej i Oddziałach Gimnazjalnych Serdecznie zapraszamy…


Gimnazjaliści w Zakopanem

Gimnazjaliści w Zakopanem 29 maja uczniowie klas trzecich Publicznego Gimnazjum w Kluczewsku wraz z opiekunami: panią Beatą Bąk, panią Barbarą Herczyńską oraz panią Joanną Nowicką wybrali się na wycieczkę do Zakopanego, aby spędzić ostatnie wspólne chwile w wyjątkowy sposób. Wyprawa trwała w sumie trzy dni. Podhale przywitało ich piękną słoneczną pogodą. Młodzież zatrzymała się w pensjonacie „Limba” w Poroninie. Prowadzeni przez doświadczonego przewodnika odwiedzili najbardziej znane punkty, takie jak: Czarny Staw w Dolinie Kościeliskiej, Dolina Strążyska, Polana Rusinowa, gdzie mieli […]


V Powiatowy Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej Sing mit Freude 2017

Wzorem lat ubiegłych odbył się V Powiatowy Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej  Sing mit Freude 2017, zorganizowany przez Publiczne Gimnazjum w Kluczewsku. Uczestnicy rywalizowali w 2 kategoriach: szkoła podstawowa i gimnazjum. Zmagania wokalistów oceniane były przede wszystkim pod kątem  warsztatu wokalnego i umiejętności językowych  przez  jury w składzie: Katarzyna Bednarczyk – mgr filologii germańskiej, Wioletta Pikulska – przewodnicząca Rady Rodziców Publicznego Gimnazjum w Kluczewsku oraz Krzysztof Kupczyk – Dyrygent Gminnej Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Dobromierzu. W każdej kategorii była mocna ekipa zasługująca […]


V Miejsce w Finale Wojewódzkim Dziewcząt w Siatkówce

Reprezentacja Dziewcząt Publicznego Gimnazjum w Kluczewsku zajęła V  miejsce w Zawodach Finału  Wojewódzkiego w Piłce Siatkowej. Zawody odbyły się  25  maja w  Ostrowcu  Świętokrzyskim. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn . Mecze rozgrywane były  systemem „każdy z każdym”. Klasyfikacja  końcowej zawodów przedstawiała  się następująco: I m. GMS Ostrowiec Świętokrzyski; II m.  PG nr 9 Kielce; III m. PG Ćmińsk; IV m. PG nr 1 Skarżysko; V m. PG Kluczewsko. Martyna Dudek i Katarzyna Włódzik były w gronie wyróżniających się zawodniczek. Był […]