Gimnazjaliści w Zakopanem


Gimnazjaliści w Zakopanem 29 maja uczniowie klas trzecich Publicznego Gimnazjum w Kluczewsku wraz z opiekunami: panią Beatą Bąk, panią Barbarą Herczyńską oraz panią Joanną Nowicką wybrali się na wycieczkę do Zakopanego, aby spędzić ostatnie wspólne chwile w wyjątkowy sposób. Wyprawa trwała w sumie trzy dni. Podhale przywitało ich piękną słoneczną pogodą. Młodzież zatrzymała się w pensjonacie „Limba” w Poroninie. Prowadzeni przez doświadczonego przewodnika odwiedzili najbardziej znane punkty, takie jak: Czarny Staw w Dolinie Kościeliskiej, Dolina Strążyska, Polana Rusinowa, gdzie mieli możliwość obejrzeć przepiękne panoramy zarówno Tatr Zachodnich, jak i Tatr Wysokich. Mieli również okazję wejść do jaskini o nazwie „Dziura”, wjechać kolejką na Gubałówkę, nie obyło się oczywiście bez obowiązkowego spaceru po Krupówkach, najbardziej znanej ulicy w Zakopanem. Strudzeni wyprawami po górskich szlakach zrelaksowali się podczas pobytu na termach „Bania” w Białce Tatrzańskiej. Gimnazjaliści chcieliby wyrazić ogromną wdzięczność Radzie Rodziców, która dofinansowała tą wycieczkę. Wyprawa się zakończyła, lecz wspomnienia pozostaną w naszej pamięci na zawsze.

Składamy serdecznie podziękowania Radzie Rodziców PG Kluczewsko za pokrycie części kosztów wycieczki.

Bartosz Piotrowski, uczeń 3 kl. gim.

Zdjęcia na profilu Facebooka PG Kluczewsko