V Powiatowy Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej Sing mit Freude 2017


Wzorem lat ubiegłych odbył się V Powiatowy Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej  Sing mit Freude 2017, zorganizowany przez Publiczne Gimnazjum w Kluczewsku.

Uczestnicy rywalizowali w 2 kategoriach: szkoła podstawowa i gimnazjum. Zmagania wokalistów oceniane były przede wszystkim pod kątem  warsztatu wokalnego i umiejętności językowych  przez  jury w składzie: Katarzyna Bednarczyk – mgr filologii germańskiej, Wioletta Pikulska – przewodnicząca Rady Rodziców Publicznego Gimnazjum w Kluczewsku oraz Krzysztof Kupczyk – Dyrygent Gminnej Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Dobromierzu.

W każdej kategorii była mocna ekipa zasługująca na co najmniej wyróżnienie. Bardzo się cieszymy z wysokiego poziomu jaki reprezentują uczestnicy przybywający do nas ze szkół w Czarncy, we Włoszczowie, w Koniecznie i w Łopusznie.

Jurorzy wytypowali w konkursie następujące osoby:

w kategorii szkoła podstawowa:

I- Ramona Kaczmarek – ZPO Konieczno

II- Weronika Strużyk – SP Łopuszno

III- Paulina Żołnierczyk – SP Czarnca

w kategorii gimnazjum:

I – Ola Janus – PG Nr 1 Włoszczowa

II – Martyna Toborek i Joanna Bauer – PG Nr 2 Włoszczowa

III – Zuzanna Bełtowska – PG Nr 2 Włoszczowa

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i miło patrzeć jak z roku na rok śpiewają coraz lepiej. Dziękujemy sponsorom i wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy.

Zdjęcia TUTAJ: