V Miejsce w Finale Wojewódzkim Dziewcząt w Siatkówce


Reprezentacja Dziewcząt Publicznego Gimnazjum w Kluczewsku zajęła V  miejsce w Zawodach Finału  Wojewódzkiego w Piłce Siatkowej. Zawody odbyły się  25  maja w  Ostrowcu  Świętokrzyskim. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn . Mecze rozgrywane były  systemem „każdy z każdym”. Klasyfikacja  końcowej zawodów przedstawiała  się następująco: I m. GMS Ostrowiec Świętokrzyski; II m.  PG nr 9 Kielce; III m. PG Ćmińsk; IV m. PG nr 1 Skarżysko; V m. PG Kluczewsko.

Martyna Dudek i Katarzyna Włódzik były w gronie wyróżniających się zawodniczek. Był to dobry występ naszej reprezentacji, a o zdobytych miejscach zdecydowały małe punkty.

PG Kluczewsko reprezentowały:  Katarzyna Włódzik (kpt.), Monika Rak , Martyna Dudek, Kinga Walasek, Olga  Tyszer, Oliwia Kubis, Zuzanna Glanda, Karolina Ławińska, Magdalena Kurzak, Patrycja Wicik i Wiktoria Wójcik. Opiekun drużyny: Beata Bąk

Naszym siatkarkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.